Revista Fisierele tinerilor
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Revista Fisierele tinerilor

Forumul cititorilor revistei Fisierele tinerilor
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Gabytza punct
Admin
Gabytza punct


Numarul mesajelor : 651
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Redactor-sef
Stare de spirit : sobra, clasica, rigida
Data de inscriere : 17/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeSam Iun 21, 2008 8:09 pm

Revista FISIERELE TINERILOR este partener media al Proiectului National antidrog ,,Fii constient, nu dependent!".
Acesta isi propune creerea primului Ghid de bune practici online privind prevenirea si reducerea consumului de stupefiante din Romania prin intermediul Concursului de articole ,,E viata mea! EU decid!".

Poti face parte si TU din juriu, votand articolele preferate!

Toate detaliile pe: http://antidrog.blogspot.com/.
Sus In jos
https://fisierele-tinerilor.forumgratuit.ro
Maria d
Incepator avansat :P
Incepator avansat :P
Maria d


Numarul mesajelor : 264
Varsta : 32
Localizare : pici pe colo
Joburi/Distractii : unele si altele
Stare de spirit : yuuuy...flying
Data de inscriere : 17/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 10:50 pm

unii cred k e o prostie sa sustii o campanie antidrog
sunt de acord k cine vrea sa auda ciuleste urechile, dar nu intotdeauna afla cn trebuie
si tocmai d aceea in campaniile antidrog ne bazam p faptul k cei ce au avut urechi au auzit si vor da mai departe celor ce nu vor sa vada Wink
Sus In jos
http://maria-butterfly.blogspot.com/
Gabytza punct
Admin
Gabytza punct


Numarul mesajelor : 651
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Redactor-sef
Stare de spirit : sobra, clasica, rigida
Data de inscriere : 17/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 11:41 pm

Maria d a scris:
unii cred k e o prostie sa sustii o campanie antidrog
sunt de acord k cine vrea sa auda ciuleste urechile, dar nu intotdeauna afla cn trebuie
si tocmai d aceea in campaniile antidrog ne bazam p faptul k cei ce au avut urechi au auzit si vor da mai departe celor ce nu vor sa vada Wink

a vrea sa ii ajuti pe cei din jur nu poate fi niciodata o prostie ...doar sa iti doresti asta cu adevarat!
Sus In jos
https://fisierele-tinerilor.forumgratuit.ro
DyDy
Experimentat :D
Experimentat :D
DyDy


Numarul mesajelor : 602
Varsta : 31
Localizare : somewhere over the rainbow, in Bucuresti
Joburi/Distractii : muzica, role, dans & alte chestii fun
Stare de spirit : punk, ska, rock & fun 'till midnight
Data de inscriere : 19/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeLun Iun 23, 2008 9:59 am

s-a creat un efect de domino shi lumea va afla de campanie shi in continuare Wink oricum multitudinea de articole primite shi faptul k s-au inregistrat peste 1000 de voturi in total este o realizare sunny

totushi tinerii sunt constientzi shi informatzi cu privire la droguri shi efectele lor shi acest lucru s-a observat pentru ca s-au implicat in campanie
Sus In jos
ElemenT

ElemenT


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 31
Localizare : Chitila(langa Bucuresti)
Joburi/Distractii : Sah...basket...WoW...Dota...Jos Cenzura...:)
Stare de spirit : Nu ma vei vedea niciodata trist :))
Data de inscriere : 16/09/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Drogurile...   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeMar Sept 16, 2008 10:31 pm

da drogurile sunt ... o prostie... insa nu stiu dar campaniile sunt mult prea multe pe aceasta tema ... In primul rand ... inteleg cum e... dar cei care s-au drogat...o vor face in continuare cu sau fara o anumita campanie ... nu stiu dar asta este parerea mea ... dar cum zicea si snoop dog Smile“If the government legalized weed, the crime rate would go down. People would just wanna chill.” ...si totusi...
Sus In jos
Gabytza punct
Admin
Gabytza punct


Numarul mesajelor : 651
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Redactor-sef
Stare de spirit : sobra, clasica, rigida
Data de inscriere : 17/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeMar Sept 16, 2008 10:44 pm

ElemenT a scris:
da drogurile sunt ... o prostie... insa nu stiu dar campaniile sunt mult prea multe pe aceasta tema ... In primul rand ... inteleg cum e... dar cei care s-au drogat...o vor face in continuare cu sau fara o anumita campanie ... nu stiu dar asta este parerea mea ... dar cum zicea si snoop dog Smile“If the government legalized weed, the crime rate would go down. People would just wanna chill.” ...si totusi...

noi incercam sa cautam acea latura emotionala ce poate fi impresionata de demersul nostru jurnalistic :d ... Oricum, daca intrii pe blogul proiectului: http://antidrog.blogspot.com vei vedea ca multe dintre articole sunt chiar dragute si iti dau de gandit Very Happy ... sau le poti citi pe cele din revista, alea sunt cele mai ... elocvente :d
Sus In jos
https://fisierele-tinerilor.forumgratuit.ro
ElemenT

ElemenT


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 31
Localizare : Chitila(langa Bucuresti)
Joburi/Distractii : Sah...basket...WoW...Dota...Jos Cenzura...:)
Stare de spirit : Nu ma vei vedea niciodata trist :))
Data de inscriere : 16/09/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Corect   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeMar Sept 16, 2008 11:05 pm

Da corect le-am citit ...sunt impresionante ..un gen de reclama la o campanie extrem de marcanta ...genul asta de campanie ar trebui sa fie un exemplu... sa caut linkul... :-??...o campanie impotriva accidentelor de masini... ce incuraja reducerea vitezei...
Sus In jos
Gabytza punct
Admin
Gabytza punct


Numarul mesajelor : 651
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Redactor-sef
Stare de spirit : sobra, clasica, rigida
Data de inscriere : 17/06/2008

Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitimeMier Sept 17, 2008 4:50 pm

ElemenT a scris:
Da corect le-am citit ...sunt impresionante ..un gen de reclama la o campanie extrem de marcanta ...genul asta de campanie ar trebui sa fie un exemplu... sa caut linkul... :-??...o campanie impotriva accidentelor de masini... ce incuraja reducerea vitezei...

sa vdm Wink)
Sus In jos
https://fisierele-tinerilor.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Empty
MesajSubiect: Re: Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"   Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!" Icon_minitime

Sus In jos
 
Concursul de articole ,,E viata mea! EU decid!"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intro to "aiurea"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Revista Fisierele tinerilor :: Proiectele si activitatile redactiei :: Proiectul National antidrog ,,Fii constient, nu dependent!"-
Mergi direct la: